Oferta numer 171/4174/OLW

LOKAL - WYNAJEM

data ostatniej aktualizacji: 2019-10-08 15:15:07

województwo: wielkopolskie
powiat: śremski
miejscowość: ŚREM-KAWCZE

podstawowe informacje


cena: 16 800 zł
cena za metr: 0 zł

opis oferty:
Na wynajem lokal o powierzchni 480 mkw w ciągu handlowym w bezpośrednim sąsiedztwiem drogi wojewódzkiej 434 (Poznań-Wrocław) w Śremie.

Lokal usytuowany w budynku oddanym do użytku w 2019 roku, w skład którego wchodzą sklepy: instalacyjny, glazura, KOMFORT (podłogi) oraz farby.

Lokal o powierzchni 480 mkw w skład którego wchodzą: sala sprzedaży, zaplecze socjalne z wc. Odrębne wyjście do dostaw towaru z tyłu lokalu.
Lokal wyposażony m.in. w nagrzewnice gazowe, instalacje elektryczną, kurtynę powietrzną nad drzwiami wejściowymi do lokalu oraz oświetleniem ewakuacyjnym, okna wystawowe oraz drzwi z ciepłego aluminium. Socjal umeblowany oraz wyposażony w sanitariaty.

Budynek wykonany z płyt warstwowych, podłogi wykonane z posadzek przemysłowych. Całość bardzo dobrze zaizolowana co skutkować będzie ekonomią użytkowania.

Całość spełnia wymagania PPOŻ, budynek po wszelkich odbiorach wymaganych przepisami prawa.

Przed budynkiem parkingi, dostęp dla dostaw towarów z placem manewrowym.

Preferowane branże tematyczne z sektora budownictwa.

Bezpośredni zjazd z obwodnicy, przy wykorzystaniu istniejącej infrastruktury drogowej wraz z sygnalizacją świetlną. Budynek bardzo dobrze widoczny z obwodnicy, możliwość montażu reklam i bilbordów reklamowych w obrębie obiektu.

UWAGA! DLA ZAINTERESOWANYCH WIĘKSZYMI POWIERZCHNIAMI MOŻLIWOŚĆ POŁĄCZENIA LOKALI! PRZEDMIOTEM NAJMU SĄ: LOKALE 480 MKW, 350 MKW ORAZ DWA LOKALE PO 90 MKW!

JEDYNY TAKI OBIEKT NA TERENIE ŚREMU!

CENA 35 zł netto do negocjacji! Negocjacja uwarunkowana jest charakterem prowadzonej działalności gospodarczej oraz okresem trwania umowy!

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC!
dane agenta reprezentującego ofertę
telefon: 604638947

Kontakt

Nieruchomości Nowakowscy

adres e-mail
info@nieruchomoscinowakowscy.pl
telefon kom.
698 944 971
adres siedziby
ul. Piłsudskiego 1/1, 63-100 Śrem