Oferta numer 366/4174/OMS

MIESZKANIE - SPRZEDAŻ

data ostatniej aktualizacji: 2020-02-18 10:32:11

województwo: wielkopolskie
powiat: śremski
miejscowość: ŚREM-ŚREM
ulica: ks. Jerzego Popiełuszki

podstawowe informacje


cena: 276 000 zł
cena za metr: 4000 zł

opis oferty:
Na sprzedaż mieszkanie o pow. 69 mkw w Śremie, przy ul. Popiełuszki. W skład mieszkania wchodzą 3 sypialnie, salon, kuchnia, łazienka, korytarz. Jedna z sypialni usytuowana na antresoli na 1 piętrze z wyjściem na balkon.

Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymieniona instalacja CO, wod-kan, instalacja elektryczna. Wszystkie ściany gipsowane, na podłogach panele i płytki. Kuchnia zabudowana wraz z wyposażeniem AGD, łazienka w płytkach wraz z wymienionymi elementami sanitaryjnymi. Mieszkanie częściowo wyposażone i umeblowane (całość umeblowania do negocjacji). Bardzo ciekawa aranżacja wnętrza, dająca poczucie przestrzeni a zaraz niezwykle przytulna. Część sypialna oddzielona od części dziennej za pośrednictwem korytarza z zabudowanymi szafami typu COMANDOR oraz poprzez schody z części dziennej.
Do mieszkania przynależą (do wyłącznego użytku) balkon oraz dwa pomieszczenia na strychu (z powodzeniem można je zaadoptować na siłownię, schowek etc.).
W okolicy szkoła, przedszkole, sklepy, miejsca sprzyjające uprawianiu sportów, rekreacji.

Cena 276 000 zł do negocjacji! Możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie! Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC!

dane agenta reprezentującego ofertę
telefon: 604638947

Kontakt

Nieruchomości Nowakowscy

adres e-mail
info@nieruchomoscinowakowscy.pl
telefon kom.
698 944 971
adres siedziby
ul. Piłsudskiego 1/1, 63-100 Śrem